Moderní kuchyně

Moderní design kuchyní je obrazem stylu každého zákazníka. Elegantní a nadčasový styl s praktickými řešeními, bude tvořit dominantu Vašeho domu. Potřeba se odlišit pohání vývoj v technologii a designu kuchyní. Proto stále přinášíme nové materiály a nabízíme nové technické vychytávky. Dnešní moderní kuchyně a interiéry se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Propojené místnosti Vám umožňují vytvořit celistvý prostor, kde není kuchařka zavřená o samotě v malé místnosti. Tento způsob bydlení, ale vyžaduje celkové zamyšlení nad designem a prostorovým řešením jednotlivých obytných prostor. K moderní kuchyni navrhneme a dodáme například jídelnu, televizní skříňky nebo konferenční stolek v jednotném designu. Vše dohromady bude mít jeden rukopis a bude k sobě ladit. Jedině do detailu promyšlený a precizně vyrobený nábytek se sladěnými doplňky, Vám přinese kýžený výsledek. 

Vyjádřete svůj osobitý styl a odvažte se, my Vám to umožníme. Na vzhled a praktičnost klademe velký důraz. Špičkové kování od firmy Blum a nové neokoukané materiály zaručí Vaši spokojenost. 

Naše moderní kuchyně jsou určeny i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají rádi neobvyklý a neokoukaný design a exkluzivní materiály. Moderní kuchyně ve vysokém lesku nebo naopak praktické materiály s 3D povrchem ve spojení s originálním řešením kuchyně budou harmonicky doplňovat Váš interiér. Nikdy si nebudete pokládat otázku: "Měli jsme to udělat jinak"?

Moderní kuchyně - reference

Pohled na kuchyni se zakázkovými prvky plných nápadů.

Sukatý dub na netradičním pozadí

Jedinečná moderní kuchyně s ostrůvkem. Charakteristický prvek tvoří „levitující“ stolová deska zakomponovaná v ostrůvku bez stolního podnoží. Unikátně jsou také zavěšeny vysoké skříně s chladničkou, troubou, mikrovlnkou a potravinovou skříní. Designová po


Komplexní pohled na kuchyni.

Káva s bílým mramorem

Nápaditý interiér s mnoha požadavky na funkčnost a zároveň design. Netradiční barevnost, přesto velmi elegantní zapadá do celého prostoru s obyvací částí. Nemáte z celkového řešení pocit, že bydlíte v kuchyni.


Celkový pohled na kuchyni z obývacího pokoje.

Dvojitá roleta

Prostorná kuchyně pro více kuchařů a pomocníků při vaření. Jasný zářivý vzhled, praktické a funkční materiály a doplňky.


Celkový pohled na kuchyni.

Bílý lesklý akryl s dubem

Útulná kuchyně kombinovaná se dřevem. Velice zajímavé je originální vinotéka s podsvícením u snídaňového sezení. Kuchyně je celkově světlá a kontrastně ji doplňuje tenká pracovní deska. Obklad na zdi vypadá jako sklo. Je, ale použit Hpl laminát v lesku. T


Komplexní pohled na kuchyni.

Tmavý akryl s dubem

Prostorná kuchyně v kombinaci se stále populárnějšími tmavými dvířky a dubovým laminem. Úchytkový systém v podání klasické úchytky v čele dvířek.


Bílá kuchyně v lesku posazená na dubové pozadí, které tvoří i obklad.

Červíčková

Úžasná kuchyně s obývákem a jídelnou. Vše je doladěné do jediného celku. Prostoru dominuje strukturovaný dub a lesklá bílá. Celý prostor je plný originálních nápadů.


Interiér kuchyně a jídelny s výrazným prvkem masivního dřeva na desce stolu a kuchyně.

Kuželová

Tato kuchyňská linka se vyznačuje přirozenou surovostí použitých materiálů. Od masivní dřevěné desky, přes matné dvířka bez úchytek, robusní kovové prvky až po betonový strop. Netradiční osvětlení ostrůvku s možností libovolného nastavení tento pocit jeno


Přímý pohled na kuchyni z obývacího pokoje.

Antracit s bílou

Čisté plochy, kontrastní barevnost, praktické úchyty v hraně a jedinečné vychytávky. Minimalistické a velmi vychytané.


Kuchyně s obyvákem a jídelnou. Spojovacím prvkem jsou prvky z Indické Jabloně.

Černý lak s Indickou Jabloní

Luxusní vzhled kuchyně v černém laku s dýhou z Indické Jabloně. Pro zákazníka jsme navrhli zbytek interiéru a obložili i krb ve stejném dezénu.