Dloho jsme promýšleli jak využít halu ve spodní části domu. Nakonec jsem se shodli na realizaci obývacího pokoje s krbem a kuchyní. Vše jsme chtěli moderní a stylově sladit do jednoho designu, ale hlavně jsme hledali kvalitu a solidní firmu na trhu. Začal kolotoč s obcházením firem, které se zabývají výrobou kuchyní, ale i ostatního nábytku. Musím říci, že na trhu je mnoho firem a některým bych doporučil raději skončit. Po vyhodnocení přístupu k zákazníkům, ochotě, výběru, ale hlavně profesionalitě, jsme vybrali firmu kychyně Pelc. Pan majitel s námi od první schůzky jednal osobně, čehož si velmi vážím a musím říci, že své práci opravdu rozumí. S ženou jsme se nakonec shodli na kompromisu moderní, ale i "dřevěné" kuchyně. Musím konstatovat že po několika měsíčním užívání je vše v pořádku a v kvalitě, kterou jsme požadovali. Firma kuchyně Pelc nepatří k nejlevnějším, ale chcete-li kvalitu, tak to ani jinak nejde. Moc děkuji za prvopočáteční rady až po konečnou realizaci, která proběhla v naprostém pořádku. Firmu Pelc určitě doporučuji všem, kteří chtějí kvalitně bydlet a bezstarostně vařit. 

Černý lak s Indickou Jabloní

Dvířka: Lak lesk, dýha Indická Jabloň

Pracovní deska: Hpl laminát s nerez hranou

Spotřebiče: Whirlpool, Aeg, Brandt, Airforce

Dřez: Schock

Baterie: Teka

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Vždy je skvělé, když mi zákazník dá důvěru k navrhnutí celého interiéru a mám tak možnost vše doladit. Kuchyně i když je rozdělena dveřmi, tak má logické uspořádání. Velkorysý prostor je využit také pro jídelnu a obyvák s krbem. Spojovacím a zároveň určujícím prvkem je dýha v Indické Jabloni. Její výraznou kresbu podtrhuje kopírování let dýhy černým lakem, a to hlavně na dvířkách kuchyně. Toho je docíleno precizní ruční prací. Moc děkuji za projevenou důvěru a přeji majitelům mnoho spokojených chvil doma v nové kuchyni.

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.