Kuchyně

Design bydlení vyjadřuje životní hodnoty každého z nás. Celkový vzhled domu či bytu, ale i jednotlivé doplňky vybíráme podle osobních preferencí, které jsou ovlivněny naší životní zkušeností.
Naši designeři zapracují Vaše priority do návrhu kuchyně nebo jiného zakázkového nábytku. Navíc přinesou i mnoho vlastních nápadů, které mohou Vaši původní představu dotvořit v harmonický celek plný nápadů s nadčasovým a originálním designem. Do loga značky máme vtisknuto Kuchyně plné nápadů. Právě toto motto je to, co nás nejvíce odlišuje od konkurence. Vždyť výrobců kuchyní je tolik, ale právě díky mnohdy netradičnímu pohledu  jsme schopni nalézt lepší a nápaditější řešení než konkurence. Proto se snažíme hledat inspiraci i jinde a nabídnout Vám ta nejzajímavější řešení.

SPOJENÉ

 

V dubnu letošního roku jsme pro Vás navštívili i veletrh nábytku v Miláně. Inspiraci a více fotografií z veletrhu najdete zde.

Značka Pelc kuchyně je přímý český výrobce kuchyní a zakázkového nábytku. Spolupracujeme s bytovými architekty, ale máme i vlastní zkušené designéry, kteří Vám rádi poradí. Díky vlastní zakázkové výrobě se umíme přizpůsobit jakémukoli prostoru a přání. Chcete jenom kuchyň nebo i skříň? Chcete k tomu šatnu, jídelnu, obyvací stěnu, nebo i kancelář a to vše včetně veškerých stavebních úprav. Můžete se na nás obrátit.
Soubory ke stažení

SPOJENÉ [JPG, 54.48 KB]