Novinky v kuchyních

rDatum: 31. 5. 2015
tKategorie: design

Inovace technologií a naše nápady do Vašich kuchyní. To vše naleznete zde!

Kuchyně je místem, které se stále vyvíjí a mění s jejím uživatelem, proto je důležité hledat stále nové a nové možnosti, jak ji člověku co nejlépe přizpůsobit.
Zde naleznete několik novinek a tipů, kterými se snažíme zákazníkovi ještě více přiblížit.

Roh Jumbo   
Jak již název napovídá, jde o rohovou skříňku, která maximálně využívá prostor rohu. Roh Jumbo má také možnost využití více než dvou úložných pozic. Skříňka je vhodná spíše pro uložení věcí, které člověk tak často nevyužívá, ale v běžné skříňce by zbytečně zabíraly místo. 

 

 

 

 

Dvojitá zásuvka  
Tato zásuvka je řeším, pokud potřebujete více úložného prostoru pro drobnější věci, např. léky. Horní mělká zásuvka je tímto způsobem rozdělena na dvě nezávislé části tak, že je možné ji využít i jako "tajný" prostor, částečně chráněný před přístupem dětí.

 

 

 

 

Pivní zásuvka 
Pokud doma nemáte dostek místa na velkou kuchyni, pak je pro Vás pivní zásuvka tím pravým řešením. Tato spodní zásuvka řeší využití i místa v prostoru soklu, do kterého volně přechází, takže při jejím použití v kuchyni získáte ještě více úložného prostoru.

 

 

 

 

Nový výsuv na utěrky  
Inovativní řešení, které je inspirováno klasickým drátěným výsuvem na utěrky. Výhodou této varianty jsou pevné a delší držáky utěrek, plné dno a boční zábradlíčko, které zajišťuje lepší stabilitu věcí a je volitelné dle umístění výsuvu v rámci kuchyně.

SERVO-DRIVE na lednici a myčku
Otevírání vestavné lednice či celointegrované myčky v bezúchytkové kuchyni již není problém. Není nutné řešit přesah dvířek či úchytkový profil, stačí pouze dotek a lednice i myčka se Vám otevřou samy.

Plastové dno pod lednici či dřez
V zakázkových kuchyních nyní pod lednici požíváme nová plastová dna, která zajistí lepší odvětrání spotřebiče. Toto dno je možné dát i do dřezové skříňky, v případě havárie vody či dopadu se Vám díky tomuto řešení nezničí celá skříňka.

LED světla s nastavením úhlu
Nově jsme pro Vás rozšířili nabídku osvětlení pod horní skříňky v kuchyni. Jedná se o LED didodová světla u kterých je možné nastavit úhel dopadu světla individuálně, dle potřeb zákazníka.

Pracovní desky SLIM
Móda a obliba tenkých pracovních desek ve světě i u nás roste, proto jsme se rozhodli obohatit naši nabídku o pracovní desky SLIM, které působí stejně efektně jako desky z technického kamene, keramiky či skla, ovšem cenově jsou díky použití HPL laminátu dostupnější více zákazníkům. 

Podlepení dřezu do HPL pracovní desky
Použitím dostatečné síly HPL laminátu jsme docílili i toho, že podlepený dřez dnes můžete mít i při použití standardní desky na kuchyni.

CLIP top BLUMOTION panty 
Nové inovativní panty s integrovaným tlumením, které si zvládnete podle potřeby nastavit. Jednoduchá a promyšlená technologie firmy Blum.

PUR technologie lepení hran 
Polyuretanová technologie lepení hran zajišťuje dokonale utěsněné a neviditelné spoje mezi hranou a laminem. Takto zpracovaná hrana lamina zajišťuje ještě delší životnost materiálu, ale i příjemnější zhled.