Zakázkový nábytek

Nejčastějším důvodem proč děláme pro naše zákazníky zakázkový nábytek je spokojenost s předešlou zakázkou. Zpravidla to je kuchyně. Zákazník již ví, že může od nás čekat originální řešení, individuální přístup a originální materiály. Nejčastěji děláme nábytek navazující na kuchyni v obývacím a jídelním prostoru.Jsou to jídelní stoly, televizní stěny, konferenční stolky a různé doplňky v materiálech souvisejících s kuchyní. Velice často děláme různé vestavěné skříně, předsíňové stěny, které přesně vyplňují prostor, ale dáme tomu i pěkný design.


Nábytek samotný je nedílnou součástí našeho života. Vzhledem k dnešní nabídce a nárokům zákazníků, je výběr konkrétního nábytku poměrně náročnou záležitostí.

Design, funkce, kvalitní materiálová skladba a kování, to jsou hesla, kterými se snažíme řídit. 

Zakázkový nábytek - reference

Dizajnový nábytek pro TV s konferenčním stolkem sladěný ke kuchyni.

Levit TV nábytek

TV nábytek a konferenční stolek v designu kuchyně, populární design s levitujícím jídelním stolem si majitelé zamilovali a přáli si ho mít také v obýváku.


Veliké posuvné dveře.  Materiál nerez a HPL Pixel.

Topolovi ložnice

Ložnice v zajímavém materiálu. Dveře z Hpl laminátu v nerezu a speciální povrchu Pixel.


1

Konferenční centrum Immanuel

K jedné z námi realizovaných kuchyní v konferenčním centru Immanuel byla současně realizována i šatní skříň do ložnice. Jednoduchost designu plynule navazuje na design kuchyně. Barevné řešení skříně nechává vyniknout přírodní dýze.