Varianty montáže

U dřezů je nejen mnoho variant provedení, ale i montáže. Všechny tyto možnosti jsme schopni Vám nabídnout.


Horní montáž
Nejběžnější způsob montáže dřezu, vhodný do všech materiálů pracovních desek. Výhodou je nižší cena dřezů a montáže do desky. 

Spodní montáž 
Pro zákazníky, kteří chtějí z designu kuchyně vytěžit maximum a navíc mít velmi praktické uložení dřezu je spodní montáž vhodným řešením. Dřez je pod úrovní desky, takže nemusíte pracně mýt hrany kolem dřezu a navíc do dřezu shrnete lehce cokoliv na pracovní desce.

Lze zabudovávat dřezy o různých velikostech a tvarech, ale i vytvářet okapové plochy přímo do desky z umělého nebo přírodního kamene. Navíc my umíme zabudovat dřez se spodní montáží i do běžné desky s HPL laminátem a to jak nerezové, tak granitové. Tím lze i s cenově dostupným materiálem dosáhnout vyjímečného vzhledu a funkčnosti kuchyně.  

Montáž do roviny 
Jedná se o nejnáročnější způsob zabudování a lze takto zabudovat pouze dřezy k tomu určené nebo speciálně upravené. Výhodou je specifický hladký design, kde dřez a deska tvoří jednu rovinu. Nevýhodou je drobný spoj mezi deskou a dřezem, a navíc nikdy nelze dosáhnou 100% roviny mezi oběma odlišnými materiály.