Umělý kámen

Moderní materiál, na kterém není viditelný žádný spoj, a tak je možné mít pracovní desku s dřezem z jednoho materiálu.


Dokonale tvarovatelný a hygienický materiál. Největší výhodou umělých kamenů, se kterými pracujeme, je perfektní údržba. I tvarově a rozměrově náročné kuchyňské desky lze mít, bez jediného spoje. Také obkladová deska bude napojena na kuchyňskou bez spoje a s malým přechodovým obloučkem pro snaží údržbu. Z umělého kamene lze udělat cokoli. Bary, stolky a nebo i dvířka kuchyně čí jiného zakázkového nábytku. V jedné ploše lze kombinovat i různé barvy a to zcela přirozeně bez viditelného lepení. 
 
Dřez, který je součástí desky nabízí snadnou údržbu a perfektní vzhled. Do desky může být zabudována okapová plocha nebo jenom vyspádované drážky. Velmi atraktivní je řešení, kde lze dřez skrýt pod posuvnou nebo oddělávací desku a v mžiku je tak skryto co nemá být před návštěvou vidět. Nebo jenom pro dosažení čistšího designu. 
 
Snadná opravitelnost a údržba umělých kamenů je dána technologií zpracování. Materiál se řeže a lepí. Veškeré spoje a přechody se poté brousí do požadovaného povrchu. Stejně se i opravují případná větší poškození. Drobné škrábance se opraví jednoduchým přebroušením.