Umělý kámen

Dřezy vyrobené z umělého kamene jsou oblíbené zejména při použití tohoto materiálu i na pracovní desku. Vznikne tak monolitický blok bez viditelných spár.


Dokonale tvarovatelný a hygienický materiál. Největší výhodou umělých kamenů se kterými pracujeme je perfektní údržba. Z umělého kamene je možné udělat téměř cokoli. Dřez, který je součástí desky nabízí snadnou údržbu a perfektní vzhled. Do desky může být zabudována okapová plocha nebo jenom vyspádované drážky. Velmi atraktivní je řešení, kde lze dřez skrýt pod posuvnou nebo oddělávací desku a v mžiku je tak skryto co nemá být před návštěvou vidět. Nebo jenom pro dosažení čistšího designu. 
 
Snadná opravitelnost a údržba umělých kamenů je dána technologií zpracování. Materiál se řeže a lepí. Veškeré spoje a přechody se poté brousí do požadovaného povrchu. Stejně se i opravují případná větší poškození. Drobné škrábance se opraví jednoduchým přebroušením. 
 
V nabídce umělých kamenů máme stejně jako u předchozích více výrobců, u kterých je možné zvolit z konkrétního dezénu materiálu i konkrétní dřez, který bude následně na míru vyroben.