Technistone

Skvělý design a vlastnosti technického kamene se dají využít, jak v kuchyni na pracovní desku, tak i na podlahu a obklady v koupelně.


Nejznámějším výrobcem v ČR je český výrobce Technistone. V nabídce máme i další dodavatele, kteří tak rozšiřují naši nabídku. Populární odstíny bílé, šedé nebo černé jsou dnes nejprodávanější. V nabídce jsou i imitace přírodních kamenů nebo mramorů. Speciální vzory s obsahem slídy nebo skla, které lze i částečně prosvítit v síle 12 mm. Takto lze docílit zajímavých efektů v interiéru.

Z technického kamene se běžně dělají desky o síle 20 a 30 mm. Ty se používají nejčastěji a plně stačí co se týká nosnosti a tuhosti na kuchyně. Vyšší přední hrany se dociluje takzvaným podlepem pod úhlem 45°. Takto lze docílit libovolné výšky kuchyňské desky.
Vysoká odolnost proti běžným chemikáliím a šťávám z potravin Vám zajistí, že nebudete mít na desce žádné fleky. Tepelná odolnost je 120-150°C podle obsahu pryskyřic. Odolnost povrchu zajistí perfektní vzhled i po více letech.

 

Našim cílem je vždy nabídnou dokonalý design a zpracování. Proto i opracování hran a spojů je u nás vždy perfektní a umíme Vám nabídnout i více než jenom desku. To co dříve šlo pouze v umělém kameni umíme dnes i v technickém kameni. Dřezy s jednou nebo dvěma nádobami, které jsou jakoby z jednoho kusu kamene, včetně vyspádované okapové plochy. Navíc lze mít ze stejného materiálu například podlahu nebo schodiště. To vše Vám nabídneme a zrealizujeme.