Jako spokojená zákaznice myslím, že co se týká kvality zpracování kuchyňské linky a spotřebičů u Vás zakoupených, není žádný problém. Vše funguje tak jak má. Údržba je celkem jednoduchá. Podle našich přátel a rodiny, se celá rekonstrukce velmi povedla.
Vcelku složitá montáž proběhla bez velkých komplikací. Pokud se vyskytly nějaké drobné obtíže, byly poměrně rychle odstraněny ke spokojenosti nás všech. V případě, že bych se rozhodovala pro rekonstrukci kuchyně znovu, volila bych stejnou, tedy Vaši, firmu. S pozdravem
Jana Hladíková

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Návrh kuchyně je hodně podřízený netradičnímu půdorysu. Přesto se podařilo vytvořit funkční celek se splněním specifických představ. Světlá smetanová barva dvířek s lehkou patinací je velmi útulná a v kombinaci s pracovní deskou ve stylu parket plochu desky rozšíří. V horních částech jsou i otevřené místa lemována obloučky a zábradlíčkem. Spolu s výraznými skly Oxford ještě zútulňují celkový vzhled. Za zmíňku stojí i to, že v kuchyni jsou dva odsavače. Hlavní odsavač má externí motor aby byl co nejtišší a druhý odsavač ve skříňce slouží k odsávání třeba remosky, když se nevejde na varnou desku. Výsledek stojí opravdu za to. 

 

 

 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.