Něco navíc

  
  
Nápady a vychytávky odlišují neobyčejnou kuchyni od běžné. Pokud Vám nápad přinese i praktický užitek, tak to je ta správná třešnička na dortu. Přidanou užitnou hodnotu dokážete ocenit i po letech spokojeného vaření v kuchyni.  
 
  
 
 
 Víno  
Chcete si vychutnat s partnerem dobré víno u dobrého jídla. A když přijde návštěva a je na Vás vybrat a nalít víno. Chcete si užít tyto chvíle v pohodě bez hledání všeho potřebného po celé kuchyni. Pro uchování vína Vám nabídneme kvalitní vinotéky, ale vychlazená lahev není vše. V nabídce máme skříňku k vinotéce, kde na jednom místě můžete mít skleničky na bílé a červené víno. Karafu na červené víno, otvírák se zátkami, ubrousek nebo zde můžete odložit i pamětní lahev od kvalitního vína. Záleží jenom na Vás co si do skříňky ještě dáte, hlavní je, že až to budete potřebovat, tak to tam bude. Skvělý zážitek bez stresu, kde je ten otvírák, když jsem ho tady měl, je v takových situacích k nezaplacení. Fotku této skříňky zde nemáme, protože nechceme dělat návod konkurenci. Kuchyně dělá každý, my je umíme. 
 
Pečivo  
Moderní čistý design kuchyní, téměř vylučuje odkládání chlebníku na kuchyni. Ale kam s pečivem, když nechceme, aby skončilo v igelitce na polici ve skříni. Ani klasický chlebník se uvnitř skříně neobsluhuje pohodlně, proto jsme se pustili do návrhu vlastního chlebníku. Materiál měl být přírodní a obsluha měla být velmi jednoduchá. Vyrobili jsme zásobník s dřevěnými zásuvkami, které mají nastavitelné dělení, aby šlo jednotlivé pečivo od sebe oddělit. Pečivo je takto lehce přístupné a velmi přehledné. Chlebníky jsou dvou a jedno zásuvkové podle šíře skříně, kam se montují. Právě detaily se lišíme od ostatních. 
 
Káva  
Káva je osvěžující nápoj, který nás dokáže nastartovat a proto kávovar by měl být součástí kuchyně. Ne každý si chce koupit vestavěný kávovar a volně stojící se mu na kuchyni třeba nehodí. Kávovar můžete dát do roletové skříňky, kde bude připravený udělat lahodnou kávu. Pro  ty, kteří nemají roletu máme speciální skříňku na kávovar a to na kapslový a i na kávovar s mlýnkem. Stejně jako u skříňky k vínu budete mít vše na jednom místě. Šálky, podšálky, ubrousky, cukřenka a sušenky jsou na třípatrovém výsuvu s protiskluzovou úpravou. Budete li dva není potřeba s ničím vyjíždět a vezmete si šálky přímo, jenom když budete dělat káv více, tak si s výsuvem vyjedete. Kávovar je také na výsuvu, aby jste se dostali pohodlně k nádobě na vodu a případný zásobník kávy. Pro kapslový kávovar je na dveřích držák na až 60 kapslí. Pití kávy je pro mnohé rituál ze kterého se neradi nechají rušit. Proto se nechte rozmazlit a mějte vše na svém místě. Stejně jako u vína, zde fotografii nezveřejníme. Děkujeme za pochopení. 
 
Čaj  
Pro někoho je čaj nápoj pouze ke snídani. Někdo si rád vychutná různé druhy čaje a rád vyzkouší něco nového s atmosférou, která k pití čaje patří. V restauracích obdivujeme, když nám dají vybrat z dřevěné kazety čaj podle chuti. A právě tento zážitek s tím, když si vybíráte ten správný čaj jsme přenesli i do kuchyně. Vytvořili jsme kazetu, kde budete mít své oblíbené čaje a ať Vy nebo návštěva si tak bude moct vybrat, aniž by jste volali. Dáte si zelený, černý nebo ovocný. Užijte si čajový obřad, už při výběru čaje, vždyť i taková drobnost Vám zpříjemní chvíle volna. 
 
Pivo  
Atmosféru hospody k Vám domů určitě nepřineseme a asi to ani nikdo nechce, ale uložit v kuchyni lahve s pivem potřebovat můžete. Do kuchyně, lze ukládat celé bedýnky s pivem, ale co když nekupujete takové množství a nebo i v pivě rádi vyzkoušíte nové chutě a koupíte si rádi nějaký speciál. Ty se většinou nekupují po takovém množství. Pro Vás máme dřevěnou bedýnku na šest lahví. Bedýnka je skladná a lze jí jednoduše přenášet a díky nižšímu počtu lahví není těžká. Proto menší velikost ocení hlavně ženy. Pojedete li někam autem a budete si pivo brát sebou, tak právě malá velikost může být výhodou.