"Při výběru kuchyňské linky jsme jednali s několika kuchyňskými studii včetně studia Hanák, ale nikde jsme se nesetkali s tak jedinečným přístupem, jako u pana Pelce. Věnoval nám spoustu času, abychom doladili 
sebemenší detaily a naše očekávání byla jak po funkční tak i vzhledové stránce maximálně naplněna. Celková spolupráce včetně zajištění montáže byla absolutně bezproblémová, s výsledkem jsme byli maximálně spokojeni. Nyní již kuchyň plně využíváme a musíme říct, že jinak bychom nevolili. 
Řešení kuchyně ve studiu PELC vřele doporučujeme."

Dvířka Lak
Povrchová úprava Lesk
Pracovní deska Umělý kámen
Obklad Kalené sklo
Spotřebiče Brandt
Dřez Teka
Baterie Teka

Dvířka: Lak - lesk
Pracovní deska: Umělý kámen
Obklad: Kalené sklo

Spotřebiče: Brandt
Výbava: Teka

 

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Ucelený prostor kuchyně s jídelnou v kombinaci bílá lesk a černá deska z umělého kamene je dosti výrazná. Navíc doplněná o skleněný obklad v červené barvě. Právě tato kombinace se hodí k tak tmavé podlaze, kde kontrast bílé kuchyně s tmavou podlahou vytváří přechod mezi těmito hmotami. Deska z umělého kamene, kde dřez je součástí desky, působí díky své síle bytelně. Vyvýšená část pod oknem je pohodlná a umožnila malinko přizvednout i myčku. V čele jakoby nejsou dvířka pro myčku, ale myčka je skryta za falešnými dveřmi širokých zásuvek.  Zbylý prostor je využit pro utěrku a uložení válu. Cílem tohoto řešení bylo minimalizovat počet ploch na kuchyni, což se povedlo.  

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.