Kompakt

Moderní vzhled tenké kuchyňské desky s ostrými rysi. To je kompaktní deska.


Kompaktní deska není nový materiál. Již dávno se používá ve stavebnictví, například na fasády moderních budov nebo na balkónové venkovní  opláštění. Kompaktní deska je pevná, stálobarevná, odolává vysokým teplotním rozdílům a je odolná i vůči vodě. To vše bylo prověřeno právě ve stavebnictví v extrémních podmínkách. Právě tyto vlastnosti jsou potřeba pro kvalitní kuchyňskou desku.

Moderní kompaktní deska má sílu 12 mm a je samonosná, takže nepotřebuje nikde výrazné zpevnění. Lze jí ale také dát na rám s nerezovou nebo jinou hranou. Velmi dobře vypadá, když je rám zapuštěný o 40 mm vůči přední hraně kompaktní desky. To desku výrazně odlehčí a výrazně odliší vzhled kuchyně. Díky odolnosti vůči vodě, lze do desky zabudovat dřez se spodní montáží.

Kompaktní desky jsou materiálem budoucnosti, protože design kuchyní směřuje k tenkým deskám a kompakt je velmi odolný a cenově dostupný. Ve stálé nabídce máme atraktivní povrch imitující hrubý kámen, ale i další. Speciálně lze objednat téměř jakýkoli odstín i v kresbách dřeva , kamene, betonu a dalších.