Design

Skvělé materiály a funkční řešení tvoří dokonalý design kuchyně a zakázkového nábytku. Přinášíme Vám nové trendy v materiálech, které mají nové, lepší vlastnosti a nadčasový design. Na špičkové zpracování detailů a promyšlená řešení kuchyní se můžete vždy u nás spolehnout. Stejně důležité pro Vaši spokojenost, je správné vyřešení uspořádání a vnitřní vybavení. Právě to budete užívat neustále a bude Vám zpříjemňovat používání kuchyně.

Nahlédněte pod pokličku možností a nechte se inspirovat. Věřte, že toto je jen část a náročného zákazníka máme ještě čím překvapit. 


Pelc a nápady patří k sobě. Pod tímto logem můžete v našich galeriích nalézt originální praktická řešení či vysokou kvalitu zpracování, na které jsme obzvláště pyšní. Nápady, postupy a materiály, které jsou jiné než u konkurence a nejspíš by jste je marně v jejich nabídkách hledali. Nechte se inspirovat našimi nápady a nebojte se společně s námi objevit i nápady nové, právě do Vaší kuchyně. Pelc kuchyně jsou tu pro Vás a jsou plné nápadů.