400 litrů ve vestavěné ledničce

rDatum: 29. 10. 2018
tKategorie: rady a tipy

Konečně je v nabídce vestavěná lednička s neuvěřitelným objemem 400 litrů. Čistý design vestavěné ledničky přesně zapadá do moderních a stylových kuchyní. Jenom nedostatečný objem byl mnohdy překážkou udělat kuchyni podle vlastních představ. Dnes vám v Pelc kuchyních nabízíme komfortní řešení.

 

Design dnešních moderních kuchyní je jednodušší a čistší. Požadavkem je schovat i ledničku s mrazákem. Mnohdy jsme s nabídkou naráželi na nedostatečný objem hlavně u ledničky. Nové ledničky pro skříň o šíři 75 cm již splní veškeré požadavky. Ledničky se nabízí s nízkonámrazovým mrazákem a nebo se systém Stop Frost. Ledničku lze mít i se systémem na prodloužení čerstvosti potravin Fresch zónou. Samozřejmostí je bohatá výbava, vnitřní Led osvětlení a další praktické nápady.

Jestli obří vestavěnou ledničku chcete vidět na vlastní oči, tak se přijďte podívat na naše studia v Praze a Hradci Králové.

 

Akce: Odvětrávací kovové dno Zdarma.

U kuchyní si hodně zakládáme na preciznosti a skvělém designu. Proto jsme okamžitě dali do výroby speciální odvětrávací kovové dna pod ledničku, místo běžného lamina. Vám to přinese lepší design bez nutnosti mít v soklu nevzhlednou větrací mřížku a do budoucna nehrozí, že se dno zničí náhodným únikem vody. Toto řešení není jinde běžné ani u klasického rozměru ledničky 60 cm. My jsme jediný, kdo ho nabízí odvětrávací dna pro obě šíře ledniček už v základu bez jakéhokoli připlácení.

400 litrů objem ledničkyrozdíl vestavěné ledniceLednička Whirlpool 400lVnitřní uspořádání ledničky 400 lvnitřní uspořádání lednice 75 cm

Z celkového objemu 400 litrů má lednička objem 299 litrů a v mrazáku je 101 litrů.