Akryl Lesk

Levnější varianta kvalitního lesku s vysokou odolností na oděr, ale i zajímavým zakončením 3D hranou. Skvělý design za výhodnou cenu.


Chcete si dopřát esteticky dokonalou kuchyni a přitom za dostupnou cenu?


Akryl je materiál, který má skvělý vzhled. V nabídce je mnoho variant a to i včetně matných. Kraje dvířek jsou lepeny identickou hranou v lesku. Pro lepší vzhled jdou některé vzory olepit i hranou ve 3D. Jedná se o kombinovanou hranu, kde 1/4 je v barvě dvířek a zbytek imituje kov. Při olepení touto hranou vzniká zajímavý efekt, jakoby dvířka byli z tenkého skla. Akryly nejsou všechny stejné, tak jako jejich zpracování. Vybírali jsme povrch velmi odolný na oděr. Pokud by vám někdo tvrdil, že jdou na akrylu drobné škrábance rozleštit, tak ano jdou, ale je to vidět. Lepší je mít povrch odolný.

Po dodání kuchyně je povrch náchylný na oděr, asi 14 dní jako všechny lesklé materiály. Během 14 dní se přirozeně pomocí vzdušné vlhkosti vytvrdí. Aby se Vám neodlepila hrana na akrylových dvířkách, používáme lepidlo PUR se zvýšenou odolností vůči vlhku a vodě. Dlouhá životnost a dokonalý vzhled je právě to, co nám přivede další spokojené zákazníky.