Letní AKCE - ženy vědí, že na každém centimetru záleží

rDatum: 22. 7. 2017
tKategorie: akční nabídky

Pro toto léto, pro Vás máme zajímavou nabídku na kuchyně do kterých se Vám vejde více věcí a to za cenu běžné kuchyně. Akce platí pro uzavření objednávky do 31.8.2017 s dodání kuchyně do jednoho roku.

Běžné kuchyně mají dnes zásuvky. Jejich klasické uspořádání je dvě stejně hluboké na hrnce a nádobí, a nahoře nízká zásuvka na příbory a drobné předměty. Naše letní akce - každá žena ví, že na velikosti záleží, nabízí za stejnou cenu kuchyni, která Vám nabídne více než běžné kuchyně.

Praktičnost

Praktičnost: spodní zásuvka u této kuchyně, mí jí říkáme Super hluboká, má takovou výšku, která Vám umožní bez problémů ukládat věci jako veliké pánve a pokličky na bok, prkénka, octy, oleje. Do běžné kuchyně se takové věci také vejdou, ale musí se volit například úzké výsuvné skříňky, a nebo pouze skříňky se dvěmi hlubokými zásuvkami. V jiném případě si pro ně musíte někam dojít, třeba do spíže. To není zrovna pohodlné a praktické, a k tomu se mnohdy naruší design kuchyně. 

Kapacita

Kapacita kuchyně: kuchyně s vyšším korpusem spodních skříněk Vám nabízí možnost ukládat vyšší věci, ale k tomu, když nevyužijete celou výšku Super hluboké zásuvky, můžeme prostor nad nádobím vybavit policí a nebo vnitřní anglickou zásuvkou. Tím se zvětší úložná plocha v takto upravené skříňce o 33%. Do takto řešené kuchyně se vejde již podstatně více věcí a hlavně u menších a středních kuchyní to může být hodně veliký rozdíl. 

design

Design: díky větší variabilitě ukládání se nemusí kombinovat různé výšky čel zásuvek. Přesto se Vám do kuchyně vše vejde mnohem pohodlněji. Díky tomu je design velmi jednoduchý a nadčasový.

Rozměry: vyšší pracovní deska kuchyně se většinou řeší vyšším soklem. Kuchyně v této akci nabízí vyšší korpus oproti běžnému o 6 cm, a to 78 cm. Kuchyně tak má ve standardu již výšku 92 cm s běžnou 4 cm pracovní deskou a soklem vysokým pouze 10 cm. Nižší pracovní desky se zde dosáhne slabší pracovní deskou. Tu nabízíme už od 0,9 cm v keramice a 1,2 cm v kompaktní desce. Takže kuchyně může mít výšku od 89 cm a více.

 

Členění super hluboké zásuvky pro octy, oleje, vysoké dózy a prkénka. Členění super hluboké zásuvky pro octy, oleje, vysoké dózy a prkénka.
Široká zásuvka je členěna do čtyř částí pomocí mezistěn. Široká zásuvka je členěna do čtyř částí pomocí mezistěn.
Ukládání větších hrnců a pánví na boku. Ukládání větších hrnců a pánví na boku.
jednotlivé ukládání Vám umožní vždy vyndat a ukládat věci jednotlivě a rychleji. jednotlivé ukládání Vám umožní vždy vyndat a ukládat věci jednotlivě a rychleji.
Můžete zvolit i běžné  ukládání. Můžete zvolit i běžné ukládání.
Za vysokou zásuvkou je ještě jedna zásuvka. V kuchyni je zase více místa. Za vysokou zásuvkou je ještě jedna zásuvka. V kuchyni je zase více místa.
Celkové rozdělení zásuvek nad sebou. Celkové rozdělení zásuvek nad sebou.
Vnitřní členění hluboké zásuvky. Vnitřní členění hluboké zásuvky.
Příborová zásuvka s držákem nožů. Příborová zásuvka s držákem nožů.
Vnitřní členění pod varnou deskou. Vnitřní členění pod varnou deskou.
Vnitřní členění hluboké zásuvky na misky. Vnitřní členění hluboké zásuvky na misky.
V horní zásuvce řezák alobalu a fólií. V horní zásuvce řezák alobalu a fólií.
U dvouzáskuvé skříňky je zásuvka na drobné předměty. U dvouzáskuvé skříňky je zásuvka na drobné předměty.
Ukládání potravin do široké zásuvky. Ukládání potravin do široké zásuvky.
Ukládání potravin do široké zásuvky. Vhodné pro dózy. Ukládání potravin do široké zásuvky. Vhodné pro dózy.
I sem se vešla vnitřní zásuvka. Třeba na čaje. I sem se vešla vnitřní zásuvka. Třeba na čaje.
Vestavěná váha a toustovač. Vestavěná váha a toustovač.
toustovač jedním pohybem lehce zvednete. toustovač jedním pohybem lehce zvednete.