Zakázkový nábytek

Nejčastějším důvodem proč děláme pro naše zákazníky zakázkový nábytek je spokojenost s předešlou zakázkou. Zpravidla to je kuchyně. Zákazník již ví, že může od nás čekat originální řešení, individuální přístup a originální materiály. Nejčastěji děláme nábytek navazující na kuchyni v obývacím a jídelním prostoru.Jsou to jídelní stoly, televizní stěny, konferenční stolky a různé doplňky v materiálech souvisejících s kuchyní. Velice často děláme různé vestavěné skříně, předsíňové stěny, které přesně vyplňují prostor, ale dáme tomu i pěkný design.


Nábytek samotný je nedílnou součástí našeho života. Vzhledem k dnešní nabídce a nárokům zákazníků, je výběr konkrétního nábytku poměrně náročnou záležitostí.

Design, funkce, kvalitní materiálová skladba a kování, to jsou hesla, kterými se snažíme řídit. 

Zakázkový nábytek - reference

Veliké posuvné dveře.  Materiál nerez a HPL Pixel.

Topolovi ložnice

Ložnice v zajímavém materiálu. Dveře z Hpl laminátu v nerezu a speciální povrchu Pixel.


1

Konferenční centrum Immanuel

K jedné z námi realizovaných kuchyní v konferenčním centru Immanuel byla současně realizována i šatní skříň do ložnice. Jednoduchost designu plynule navazuje na design kuchyně. Barevné řešení skříně nechává vyniknout přírodní dýze.


Netradičně řešená obývací stěna koresponduje s kuchyní a zakrývá radiátor.

Erbenová - zakázka

Obývací stěna skrývá vertikální radiátor a nijak nebrání jeho funkci. Do stěny je zapuštěn vyklápěcí držák televize. Zajímavá je kancelářská skříň. Je v ní schováno vše k práci a po rozložení je vše velmi pohodlně přístupné, naopak po složení je vše...


Netradiční designová stěna do obývacího pokoje.

Severa - zakázka

I takto může vypadat kryt radiátoru v obyvacím prostoru. Takto znělo zadání pana Severy. Design a funkce je vždy na prvním místě. Veliká skříň ve vstupní hale slouží i pro věci návštěv. Tomu je uzpůsoben interiér skříně.


Předsíňová stěna na odkládání oděvů a doplňků.

Pekař - zakázka

Stěna ve vstupní verandě navržená na míru se zrcadlem. Závěsná zásuvka na rukavice a šály slouží i na odkládání drobných věcí. Široké boční lemy vystupují před jasmínové plochy.