Při výběru kuchyňské linky jsme jednali s několika kuchyňskými  studii, ale tam i jinde nám nebyli schopni splnit naše požadavky kuchyně na míru. Po shlédnutí internetových schránek jsme se rozhodli navštívit kuchyňské studio v Hradci Králové, kde se nás ujala slečna Beznosková (nyní paní Rázlová). S takovým profesionálním a  jedinečným přístupem, jako u pana Pelce jsme se nesetkali. Všichni nám věnovali spoustu času od rozpracování návrhu až po vlastní montáž kuchyně, montážníci měli s námi obrovskou trpělivost při dolaďování sebenejmenších detailů a naše očekávání byla, jak po funkční, tak i vzhledové stránce maximálně naplněna. Celková spolupráce  byla absolutně bezproblémová, s výsledkem jsme byli maximálně spokojeni. Nyní již kuchyň plně využíváme a jsme všichni spokojeni.

Pavel, Jana, Veronika a Lucie

Pěkný den přejí Zučkovi

Dvířka Fólie
Povrchová úprava Mat
Pracovní deska HPL laminát
Obklad HPL laminát
Spotřebiče Fagor
Dřez Franke
Baterie Franke

Dvířka: Fólie - Divoká hruška
Pracovní deska: HPL laminát
Obklad: HPL laminát

Spotřebiče: Fagor
Výbava: Franke

Návrhář

Jitka Rázlová

Jitka Rázlová

(Bytový designér - na mateřské dovolené)

Celkový prostor této kuchyně je velmi úzký, navíc se dvěma dveřmi. Přesto se podařilo udělat kuchyň vizuálně celistvou. Světlý odstín dřeva a vytažené horní skříňky nad dveře přispěli k tomu, že na Vás kuchyně přes veliké rozměry nepadá. Průchod do koupelny je řešený přes nábytek, takže klasické dveře neruší vzhled a nedělí kuchyni na více částí. V prostoru kuchyně není okno, takže bylo třeba dodat více světla, proto jsou nad kuchyní světla v rampě, která prostor opticky zakončují. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.