Dvířka Masiv / Dýha
Pracovní deska Masiv
Spotřebiče Brandt
Spotřebiče Philco
Spotřebiče Faber
Spotřebiče Fagor
Obklad Kachličky

Dvířka: Masiv Dub - Přírodní
Pracovní deska: Masiv Dub - povrchová úprava tvrzený olejovosk

Trouba, mikrovlnka: Brandt
Plynová varná deska: Philco
Odsavač: Faber
Myčka: Fagor

Návrhář

Jan Rýgl

Jan Rýgl

Bývalý zaměstnanec

Spolupráce s těmito zákazníky byla velice příjemná. Vše řešili s dostatečným předstihem, nic neuspěchali a protože věděli, že tato kuchyň by jim už měla sloužit na dožití, neponechali nic náhodě. Strávili jsme spolu spoustu hodin a dispozici, meteriály, spotřebiče, vnitřní systémy i design jsme doladili do nejmenších detailů. 
Přínosem rozhodně bylo, že se při návrhu angažovala celá rodina. Najdete tedy zde spoustu zajímavých řešení a zakázkových řešení šitých na míru zákazníkům, které přinášejí do této kuchyně opravdové "teplo domova". 
V kuchyni, která je propojena a sladěna s obývací částí se tak nejen cítí příjemně celá rodina, ale i paní se v ní dobře vaří a pracuje, jak mi sama potvrdila a běham focení si ji nemohla vynachválit.
Vidět takové výsledky je při mé práci návrháře ta největší radost. 

Krom standardních prvků z naší nabídky zde byly zakázkově navrženy a zhotoveny police pod horními skříňkami se zaoblenými boky a zabudovaným osvětlením. A také třípatrový výsuv u trouby.

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.