"Jelikož si myslím, že kuchyň je nejdůležitějším místem v domě, chtěla jsem ji mít dokonalou. Díky trpělivosti a originálním nápadům pana Pelce se mi sen stal skutečností.

Největší výhodou tohoto studia je jednání přímo s majitelem, který neponechá náhodě sebemenší detail. Nejen s návrhem, ale i s přípravou a montáží jsme byli velice spokojeni."

Dvířka Fólie
Povrchová úprava Mat
Pracovní deska HPL laminát
Obklad Kachličky
Spotřebiče Brandt
Spotřebiče Faber
Dřez Blanco
Baterie Blanco

Dvířka: Fólie
Pracovní deska: HPL laminát
Obklad: Kachličky

Spotřebiče: Brandt, Faber
Výbava: Blanco

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér
Je radost navrhovat kuchyni pro někoho, kdo má o to enormní zájem a je náročný na funkčnost a design. Kuchyně je veliká, a proto jsme si mohli dovolit použít rohové vaření, i když zde dost netradičně. Za varnou deskou je oblouk v barvě pracovní desky a odsavač není rohový, ale ostrůvkový. Vše dohromady působí velmi elegantně a jednoduše. Praktické je i použití rohových zásuvek, které paní nadchly a také malé roletky na drobné spotřebiče. Tam se projevila invence paní, která ušila pod každý spotřebič drobný polštářek, se kterým spotřebiče posunuje. Zajímavé jsou i skříňky z boku kuchyně u vstupu. Zásuvky slouží na odkládání drobných věcí, ale skříňka nad nimi je vyhrazena na nabíjení mobilů, kde jsou nabíječky skryty za dvojitou stěnou. Právě detaily a nápady dělají naše kuchyně tím čím jsou. 

 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.