"Kuchyňské studio pana Pelce mne zaujalo na jedné z bytových show v Hradci Králové. A tak když došlo k realizaci naší nové kuchyně, byla volba jednoznačná. Přišli jsme za panem Pelcem pouze s náčrtem budoucí kuchyně a jakousi základní představou o vzhledu. Rozmístění spotřebičů, skříněk i doladění všech detailů včetně barevné kompozice a osvětlení jsme ponechali plně na panu Pelcovi.

Po více než ročním užívání kuchyně musíme konstatovat, že nám slouží k plné spokojenosti."

Ingrid Scheuflerová s rodinou

Dvířka Lak
Povrchová úprava Lesk
Pracovní deska HPL laminát
Obklad Kalené sklo
Spotřebiče Fagor
Spotřebiče Sirius
Dřez Blanco
Baterie Blanco

Dvířka: Lak  - hnědý lesk, Lamino - Bianco smart
Pracovní deska: HPL laminát
Obklad: Kalené sklo

Spotřebiče: Fagor, Sirius
Výbava: Blanco

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Zadání zákaznice bylo na hnědou kuchyni. Tato barva byla zanechována jako doplněk k bílé kuchyni. Hnědá malba lemuje vysoké skříně, které tak zvýrazní. Malé skříňky s držákem na víno tvoří přechod k jídelně. Na ostrůvek navazuje jídelní stůl pro šest osob. V kuchyni je zabudována vinotéka tak, že neruší vzhled kuchyně a je přesto po ruce. Do horních skříněk ve hnědém lesku je zabudovaný odsavač. Použitím plně skrytého odsavače není nijak rušen čistý vzhled horních skříněk. Dnes má u nás zákazník navrženou i obyvací stěnu do navazujícího prostoru a chystá se její realizace.  

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.