"Jakou budeme mít kuchyň? Tak tuto otázku jsme řešili dosti dlouho, vlastně hned po našem rozhodnutí o výstavbě RD. Od začátku jsme věděli, že kuchyň bude nedílnou součástí celého obývacího prostoru. Po návštěvě několika kuchyňských studií jsme však byli zklamáni. Dokázali nám sice poradit s kuchyní, ale pouze s ní. Nakonec se na nás usmálo štěstí ve firmě Pelc kuchyně Skuteč. Pan Pelc nám dokázal navrhnout nádhernou kuchyň ve spojení s obývacím prostorem, dokonce i doporučil a navrhl rozmístění osvětlení pro celý prostor včetně jeho ovládání. Nyní máme od p.Pelce nejen dokonalou a kvalitní kuchyň, ale i zajímavé osvětlení."

Dvířka Lamino
Povrchová úprava Struktura
Povrchová úprava Mat
Pracovní deska HPL laminát
Obklad Kachličky
Spotřebiče DeDietrich
Dřez Blanco
Baterie Blanco

Dvířka: Lamino - Fino a Jasmín
Pracovní deska: HPL laminát
Obklad: Kachličky

Spotřebiče: DeDietrich
Výbava: Blanco

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Požadavkem paní bylo vytvořit moderní kuchyně,která bude opticky oddělená od obyvací části tak, aby nebylo vidět na varnou desku. Design se tedy navrhnul s hladkou dekorativní stěnou a s výklenkem pro drobnosti. V boční hraně stěny je umně skryt prostor pro lahve. Moderní kompatní spotřebiče včetně parní trouby plně uspokojují nároky na vaření. Dominantou kuchyně je ultra tenký ostrůvkový odsavač DeDietrich. Kuchyně je osvětlena v horních skříňkách světelnými dny, které ve večerních hodinách svítí i jako orientační světlo. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.