Kuchyně v obou našich krásných roubenkách realizovala firma Pelc. Vyzdvihla bych jejich praktičnost a úžasný design. Obě jsou skvělé, našim hostům se v nich líbí si připravovat drobné pohoštění I několikachodové meny. Oceňují lehkou manipulaci se šuplíky a dvířkami, praktické uspořádání nádobí a lehkou údržbu. Jako provozovatel jsme s kuchyňskou sestavou I spotřebiči velmi spokojeni. Doporučujeme.

Göblová Miroslava, Youth For Christ Immanuel, z.s.

Dvířka: Lesklý lak

Doplňky: Mořená dýha

Pracovní deska: Techniston

Spotřebiče: Fagor, Sirius, Avitange

Břez: Blanco

Baterie: Franke

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Do konferenčního centra Immanuel jsme realizovali dvě kuchyně. Celkové řešení interiéru je velmi osobité a tomu jsem přizpůsobil i design kuchyně, při zachování maximální funkčnosti. Obě řešení se prolínají až do vstupu do odpočinkové části. Prolnutí je velmi odlehčené. V jedné kuchyni je do prostoru umístěná vinotéka a u druhé je kompaktní trouba. Vysoké části kuchyně se spotřebiči mají odlišný design. Obě měli být více vzdušné a dekorativní a to se povedlo. I když byly základní požadavky pro obě kuchyně identické, tak design měl být pro každou kuchyň jedinečný. Je radost pracovat s tak kreativními zákazníky, kteří mi umožnili realizovat mé nápady. Dvakrát děkuji. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.