Kompletní servis firmy Pelc od návrhu, přes provedení byl naprosto dokonalý a můžeme jenom chválit a všem doporučit. Svědčí o tom i fakt, že se na Vaši firmu v nejblížší době obrátí i naše dcera s partnerem a svoji první novou kuchyň si nechají vyrobit u Vás. Přejeme mnoho dalších úspěchů. Zdraví Koberovi

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Náročný zákazník a náročná kuchyně. Ale právě přístupem ke všem požadavkům, jsem  manželé Koberovi přesvěčil. Barevná kombinace hodně vycházele z představy paní a mně zůstalo zabudovat do kuchyně vše co potřebovali a ještě něco navíc. Pro paní se zabudovával vakuovač, kvůli kterému se upravovali zásuvky. Pro zbytek rodiny se instalovala baterie ze které teče nejen chlazená voda, ale i přímo sifon. Také je v kuchyni zabudovaná dvouzónová vinotéka, vedle ní skříňka na skleničky a příslušenství k vínu. Hlavně pro pána byla upravena jedna skříňka na ukládání tvrdého akloholu, kde je použito sklo, zrcadla a každá lahev má své místo. Samozřejmě se v kuchyni i vaří a to na varné desce Piano, která nabízí neomezený pohyb hrnců po desce. Děkuji zákazníkům i takto, za svěřenou důvěru při tak veliké realizaci. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.