S firmou pana Pelce jsme již měli dobrou zkušenost, protože jsme si jím nechali navrhnout a nainstalovat kuchyni před 6 lety, a to k naší úplné spokojenosti. Poté co jsme se přestěhovali do nového domu a plánovali výměnu staré kuchyně, padla přirozeně volba na stejnou firmu.
Pan Pelc měl s námi velkou trpělivost, protože konečný návrh se zrodil až po 3 schůzkách a bohaté elektronické a tefonické komunikaci.
Jinak celá akce proběhla přesně dle smlouvy a dohody, i přípravné práce byly perfektně zajištěny.
Termíny byly dodrženy, kvalita práce výborná a všechny případné drobné závady či nedodělky byly ihned odstraněny. S kuchyní jsme velmi spokojeni a firmu pana Pelce můžeme každému doporučit.
                                    

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Tato kuchyně je pro zákazníka, již druhá realizace. Jelikož už i při první dali zákazníci hodně na mé rady, měl jsem na čem stavět. Do kuchyně se použili prvky, které se maximálně osvědčili u kuchyně první. Prvním prvkem byla deska z umělého kamene, kde se plně využilo toho, co tento materiál nabízí. Deska a obklad je plně bez spojů. Toto provedení je velice praktické na údržbu. I dezén se volil velmi podobný, protože se osvědčil jako velice příjemný a praktický. Druhým prvkem byla bílá indukční deska Dedietrich. tento povrch se dobře udržuje a to mnohem snadněji, než klasická černá deska. Třetí věcí byl skrytý odsavač Sirius. Jeho účinnost a tichost je ověřená a mezi zákazníky je velice oblíben. Nad troubou je za výklopnými dvířky skrytá mikrovlnka. Na místě se přišlo na to, že se do skříňky několika milimetry nevejde. Sami se přesvěčte, že se vše vyřešilo ke spokojenosti zákazníků. Ke kuchyni jsem dodával i jídelní stůl. Stůj je v dezénu dřeva, ale jeho konstrukce je přesto kovová. výhodou takové konstrukce je skvělá pevnost a to i při takto odlehčeném designu. Děkuji za opětovně mi projevenou důvěru při realizaci nové kuchyně. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.