Jelikož máme  byt 3+KK, potřebovali jsme kuchyňskou linku řešit jako součást obývacího pokoje, tedy aby byla reprezentativní, aby působila kompaktně s dalšími částmi místnosti a zároveň aby splňovala veškeré naše požadavky  na vaření. Myslíme si, že toto všechno se podařilo. S  řešením a  umístěním kuchyně jsme velice spokojeni.  Rozmístění jednotlivých sektorů a doplňků je velmi  přehledně a prakticky řešeno. Vše v kuchyňské lince je umístěno tak, aby vaření bylo příjemné, jednoduché a nenáročné. S kuchyní a dalšími částmi nábytku ( obývací stěna, ložnice, pokojíček a koupelna ) jsme velice spokojeni. Děkujeme za přemíru různých nápádů a vychytávek, které nám teď velice usnadňují život. Zároveň děkujeme za ochotu a trpělivost při realizaci našeho bytu a těšíme se na další spolupráci. Ještě by jsme pár nápadů  v našem bytě měli :-)

Návrhář

Dušan Pelc

Dušan Pelc

Majitel, Bytový designér

Je vždy výhodné, když mi zákazník svěří návrh celého prostoru kuchyně, jídelny a obývací části. Celý prostor je propojen sladěným stylem kuchyně a televizní stěny. Bílý nábytek je lemovaný šedou výmalbou, která je osvětlena diodami. Kuchyně je částečně zapuštěna do zdi. To celou sestavu přirozeně odlehčilo a běžně si toho pro nenásilné provedení ani nevšimnete. Jídelní stůl se napojil na varné centrum, a tím celou setavu ucelil. Zároveň se tím ušetřilo i značně místa. Do obývací části přechází bar s designovými šikmými skříńkami na skleničky, které se vyráběli pro konkrétní velikost skleniček. Minimalistický design se projevil i v ukrytí elektrické zásuvky a vypínače pro dekorativní diody do čela baru za sklopné dvířka. Návrhem a realizací kuchyně se mi u zákazníků podařilo získat důvěru a nakonec jsem zákazníkovi navrhl a dodal nábytek do chodby, ložnice a koupelny. Moc děkuji za projevenou důvěru. 

Zaujala Vás naše tvorba? Máte nějaké dotazy k tomu, jak by realizace kuchyně mohla probíhat i u Vás? Neváhejte nás kontaktovat.