Moderní kuchyně

Moderní design kuchyní je obrazem stylu každého zákazníka. Elegantní a nadčasový styl s praktickými řešeními, bude tvořit dominantu Vašeho domu. Potřeba se odlišit pohání vývoj v technologii a designu kuchyní. Proto stále přinášíme nové materiály a nabízíme nové technické vychytávky. Dnešní moderní kuchyně a interiéry se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Propojené místnosti Vám umožňují vytvořit celistvý prostor, kde není kuchařka zavřená o samotě v malé místnosti. Tento způsob bydlení, ale vyžaduje celkové zamyšlení nad designem a prostorovým řešením jednotlivých obytných prostor. K moderní kuchyni navrhneme a dodáme například jídelnu, televizní skříňky nebo konferenční stolek v jednotném designu. Vše dohromady bude mít jeden rukopis a bude k sobě ladit. Jedině do detailu promyšlený a precizně vyrobený nábytek se sladěnými doplňky, Vám přinese kýžený výsledek. 

Vyjádřete svůj osobitý styl a odvažte se, my Vám to umožníme. Na vzhled a praktičnost klademe velký důraz. Špičkové kování od firmy Blum a nové neokoukané materiály zaručí Vaši spokojenost. 

Naše moderní kuchyně jsou určeny i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají rádi neobvyklý a neokoukaný design a exkluzivní materiály. Moderní kuchyně ve vysokém lesku nebo naopak praktické materiály s 3D povrchem ve spojení s originálním řešením kuchyně budou harmonicky doplňovat Váš interiér. Nikdy si nebudete pokládat otázku: "Měli jsme to udělat jinak"?

Moderní kuchyně - reference

Interiér kuchyně a jídelny s výrazným prvkem masivního dřeva na desce stolu a kuchyně.

Kuželová

Tato kuchyňská linka se vyznačuje přirozenou surovostí použitých materiálů. Od masivní dřevěné desky, přes matné dvířka bez úchytek, robusní kovové prvky až po betonový strop. Netradiční osvětlení ostrůvku s možností libovolného nastavení tento pocit jeno


Bílá kuchyně v lesku posazená na dubové pozadí, které tvoří i obklad.

Červíčková

Úžasná kuchyně s obývákem a jídelnou. Vše je doladěné do jediného celku. Prostoru dominuje strukturovaný dub a lesklá bílá. Celý prostor je plný originálních nápadů.


Moderní prostorná kuchyně v bílém lesku.

Dům, Hradec Králové

Velkoryse pojatá kuchyně, která nenásilně zakrývá to co nechcete aby bylo vidět a naopak poutá pozornost dubovým barem a lemem kolem sestavy se spotřebiči. Vše je doplněno o vhodné osvětlení, které tyto lemy kopíruje.


Kuchyně ve vínovém lesklém laku.

Koberová

Prostorná kuchyně, kde se vše odehrává na velké kamenné desce. Vínová barva kombinovaná se šedou v lesklém provedení působí velmi luxusně. Propracované skryté detaily pro ideální uložení věcí. To vše najdete v této kuchyni.


Celkový pohled na kuchyni v bílém akrylu.

Byt, Pardubice

Nadčasová bílá bezúchytková kuchyně s tenkou kompaktní pracovní deskou v síle 12 mm. Zajímavý půdorys místnosti byl inspirací pro originální designové nábytkové prvky a úpravu stropu.


Celkový pohled na kuchyni s krbem.

Janoušek

Dominantou celé místnosti je krb a kuchyně se do jeho stěny prolíná. Spotřebiče jsou zapuštěny do stěny z kamene. Pracovní deska ve struktuře břidlice olemované nerezovou lištou. Pracovní deska přechází v obklad a parapet a tvoří tak dokonalý designový ce


Matná modrá kuchyně doplněná dubem.

Spojil

Osobitý design kuchyně se kterým zákazníci přišli, jsme bezezbytku naplnili. Kromě modrých dvířek a strukturovaného dubu, který dotváří výrazné lemy a pozadí, je na kuchyni jemným prvkem deska z tenké keramiky.


Pohled z obývacího pokoje do kuchyně

Beníčková

Bílá kuchyně může vypadat i jinak. Doplněním o přírodní dýhu v exotické indické jabloni získala kuchyně úplně jiný šmrnc. Zajímavým materiálem je i skleněná pracovní deska. Tento materiál nabízí vlastnosti, které mají, až mnohem dražší materiály.


Náhled atypicky řešené moderní kuchyně.

Konferenční centrum Immanuel 1

Kuchyně v obou našich krásných roubenkách realizovala firma Pelc. Vyzdvihla bych jejich praktičnost a úžasný design. Obě jsou skvělé, našim hostům se v nich líbí si připravovat drobné pohoštění I několikachodové meny. Oceňují lehkou manipulaci...


Celkový pohled na kuchyni a metalickém Akrylu.

Holubovi

Představa byla od začátku jasná. Zajímavý odstín tmavší šedé v lesku v kombinaci s dřevem. V tomto případě se použil lesklý tvrzený Akryl s přírodním dubem s rustikální strukturou.