Moderní kuchyně

Moderní design kuchyní je obrazem stylu každého zákazníka. Elegantní a nadčasový styl s praktickými řešeními, bude tvořit dominantu Vašeho domu. Potřeba se odlišit pohání vývoj v technologii a designu kuchyní. Proto stále přinášíme nové materiály a nabízíme nové technické vychytávky. Dnešní moderní kuchyně a interiéry se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Propojené místnosti Vám umožňují vytvořit celistvý prostor, kde není kuchařka zavřená o samotě v malé místnosti. Tento způsob bydlení, ale vyžaduje celkové zamyšlení nad designem a prostorovým řešením jednotlivých obytných prostor. K moderní kuchyni navrhneme a dodáme například jídelnu, televizní skříňky nebo konferenční stolek v jednotném designu. Vše dohromady bude mít jeden rukopis a bude k sobě ladit. Jedině do detailu promyšlený a precizně vyrobený nábytek se sladěnými doplňky, Vám přinese kýžený výsledek. 

Vyjádřete svůj osobitý styl a odvažte se, my Vám to umožníme. Na vzhled a praktičnost klademe velký důraz. Špičkové kování od firmy Blum a nové neokoukané materiály zaručí Vaši spokojenost. 

Naše moderní kuchyně jsou určeny i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají rádi neobvyklý a neokoukaný design a exkluzivní materiály. Moderní kuchyně ve vysokém lesku nebo naopak praktické materiály s 3D povrchem ve spojení s originálním řešením kuchyně budou harmonicky doplňovat Váš interiér. Nikdy si nebudete pokládat otázku: "Měli jsme to udělat jinak"?

Moderní kuchyně - reference

Pohled na hlavní část kuchyně s barem.

Topol

Osobitý styl domu Topolových a chuť udělat zásadní změnu je přivedla k nám na studio. Teplá kombinace světle šedé s výrazným přírodním dubem s rustikální strukturou.


Celkový pohled na kuchyni a metalickém Akrylu.

Holubovi

Představa byla od začátku jasná. Zajímavý odstín tmavší šedé v lesku v kombinaci s dřevem. V tomto případě se použil lesklý tvrzený Akryl s přírodním dubem s rustikální strukturou.


Celkový pohled na lakovanou kuchyni.

Kloudová

Předností této kuchyně je jemná kombinace smetanového laku se světle zeleným obkladem. A vše doplňuje z přírodního kamene kuchyňská deska.


Celkový pohled na kuchyni s výrazným skleněným obkladem.

Marván

Od začátku jsme byli omezeni prostorem, ale ve finále jsme velice spokojeni. Kuchyň má vše co jsme si přáli. Během pár měsíců používání jsme nenarazili na nějaký problém. Na firmu PELC kuchyně jsme dostali doporučení. Vše probíhalo v přátelské...


Náhled atypicky řešené moderní kuchyně.

Konferenční centrum Immanuel 1

Kuchyně v obou našich krásných roubenkách realizovala firma Pelc. Vyzdvihla bych jejich praktičnost a úžasný design. Obě jsou skvělé, našim hostům se v nich líbí si připravovat drobné pohoštění I několikachodové meny. Oceňují lehkou manipulaci...


Náhled atypicky řešené moderní kuchyně.

Konferenční centrum Immanuel 2

Kuchyně v obou našich krásných roubenkách realizovala firma Pelc. Vyzdvihla bych jejich praktičnost a úžasný design. Obě jsou skvělé, našim hostům se v nich líbí si připravovat drobné pohoštění I několikachodové meny. Oceňují lehkou manipulaci...


Moderní kuchyně s ostrůvkovým vařením

Vejsada

Realizace kuchyňské linky proběhla více jak po roce od první návštěvy a návrhu na studiu. O to více si cením, že se zákazníci vrátili a realizaci své kuchyňské linky svěřili naši firmě. Výrazným prvkem celé místnosti...


Celkový pohled na kuchyň z obývacího pokoje

Fajgarová

"Jsem s kuchyní moc spokojená, jak se vzhledem tak s funkčností. Materiál je kvalitní, lehce udržbový, jak jsem si přála. Váš přístup od příchodu do vaší firmy až dosud byl na profesionální úrovni. Také se mi líbilo že..."