Moderní kuchyně

Moderní design kuchyní je obrazem stylu každého zákazníka. Elegantní a nadčasový styl s praktickými řešeními, bude tvořit dominantu Vašeho domu. Potřeba se odlišit pohání vývoj v technologii a designu kuchyní. Proto stále přinášíme nové materiály a nabízíme nové technické vychytávky. Dnešní moderní kuchyně a interiéry se vyznačují jednoduchostí tvarů a vzdušným designem. Propojené místnosti Vám umožňují vytvořit celistvý prostor, kde není kuchařka zavřená o samotě v malé místnosti. Tento způsob bydlení, ale vyžaduje celkové zamyšlení nad designem a prostorovým řešením jednotlivých obytných prostor. K moderní kuchyni navrhneme a dodáme například jídelnu, televizní skříňky nebo konferenční stolek v jednotném designu. Vše dohromady bude mít jeden rukopis a bude k sobě ladit. Jedině do detailu promyšlený a precizně vyrobený nábytek se sladěnými doplňky, Vám přinese kýžený výsledek. 

Vyjádřete svůj osobitý styl a odvažte se, my Vám to umožníme. Na vzhled a praktičnost klademe velký důraz. Špičkové kování od firmy Blum a nové neokoukané materiály zaručí Vaši spokojenost. 

Naše moderní kuchyně jsou určeny i pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří mají rádi neobvyklý a neokoukaný design a exkluzivní materiály. Moderní kuchyně ve vysokém lesku nebo naopak praktické materiály s 3D povrchem ve spojení s originálním řešením kuchyně budou harmonicky doplňovat Váš interiér. Nikdy si nebudete pokládat otázku: "Měli jsme to udělat jinak"?

Moderní kuchyně - reference

Bílý hluboký mat s protiotiskovou úpravou.

Rubková

Hluboký mat překvapí svým vzhledem a později i snadnou údržbou. Zajímavostí kuchyně je pracovní desky a obklad z 12mm komkaktu ve velikém formátu. Schválně zkuste najít kde jsou desky spojeny.


Celkový pohled na kuchyni.

Jarešová

Jemná kombinace dvou teplých odstínů doplněné dřevěnou pracovní desku. Takové provedení kuchyně je vhodné, jako výchozí kombinace pro zbytek obytné místnosti.


Protiotisková úprava kuchyně ve smetanové barvě.

Nesvačilová

Příjemná kombinace bílé,světle béžové a dřeva ve struktuře špalíčku. Protiotisková matná úprava v provedení hluboký mat. Tento povrch oblíbený pro svou snadnou údržbu.


Zásuvný stůl zapuštěný do skříněk.

Škopová

Na malém půdorysu hodně muziky. Požadavkem byla zvýšená trouba a mikrovlnka. podívejte se, jak jsme se s tím vyrovnali. Kuchyně je v barvě Cappuccino v hlubokém matu a navíc s protiotiskovou úpravou.


Kuchyně ve vínovém lesklém laku.

Koberová

Prostorná kuchyně, kde se vše odehrává na prostorné kamenné desce. Vínová barva kombinovaná se šedou v lesklém provedení působí velmi luxusně. Propracované skryté detaily pro ideální uložení věcí. to vše najdete v této kuchyni.


Bílá kuchyně Bianco Smart s deskou z umělého kamene.

Choltice

Velice příjemná kuchyně s moderními materiály. Málo která kuchyně má dva plně využitelné rohy. Jestli vás zajímá jak účelně využít rohy, tak se podívejte na otočný mechanismus Mondo, kde se dvířka otáčí s karuselem. Druhý roh je Jumbo. Tento roh je systém


Bílá kuchyně v lesklém Akrylu

Kůrová

Prvkem, který Vám ulpí je výrazně zelený obklad. Ten celou kuchyni rozsvítil. Na dvířka je použitý bílý lesklý akryl. Díky němu je celá kuchyně světlá a nikde se neztrácí přirozené světlo z okna.


Matná modrá kuchyně doplněná dubem.

Spojil

Osobitý design kuchyně se kterým zákazníci přišli, jsme bezezbytku naplnili. Kromě modrých dvířek a strukturovaného dubu, který dotváří výrazné lemy a pozadí, je na kuchyni jemným prvkem deska z tenké keramiky.


Designové skříňky na skleničky.

Byt, Pardubice

Nadčasová bílá bezúchytková kuchyně s tenkou kompaktní pracovní deskou v síle 12 mm. Zajímavý půdorys místnosti byl inspirací pro originální designové nábytkové prvky a úpravu stropu.


Moderní prostorná kuchyně v bílém lesku.

Dům, Hradec Králové

Velkoryse pojatá kuchyně, která nenásilně zakrývá to co nechcete, aby bylo vidět a naopak poutá pozornost dubovým barem a lemem kolem sestavy se spotřebiči. Vše je doplněno o vhodné osvětlení, které tyto lemy kopíruje.