Šiklovi

rDatum: 13. 7. 2015
tKategorie: Moderní kuchyně
Moderní elegantní kuchyň s jídelním stolem Moderní elegantní kuchyň s jídelním stolem
Moderní kuchyň v bambusovém dekoru Moderní kuchyň v bambusovém dekoru
Zabudování volně stojící stávající myčky. Zabudování volně stojící stávající myčky.
Sokl je laděný se zástěno a pracovní deskou. Sokl je laděný se zástěno a pracovní deskou.
Čistá kompaktní kuchyňská stěna z vysokých skříní. Čistá kompaktní kuchyňská stěna z vysokých skříní.
Barový pult společně se sádrokartonem se zabudovaným osvětlením tvoří předělovací výklenek, který dělí kuchyň od jídelní části. Barový pult společně se sádrokartonem se zabudovaným osvětlením tvoří předělovací výklenek, který dělí kuchyň od jídelní části.
Díky výklopným horním skříním je vše vždy po ruce a pohodlně se i vyndavá nádobí z myčky. Díky výklopným horním skříním je vše vždy po ruce a pohodlně se i vyndavá nádobí z myčky.
U vaření je také vše na dosah. U vaření je také vše na dosah.
Koření, octy, oleje pohodlně po ruce při vaření. Koření, octy, oleje pohodlně po ruce při vaření.
Díky širokým šuplíkům s vysokou nosností není problém uskladnit veškeré potřebné nádobí hned u varné desky. Díky širokým šuplíkům s vysokou nosností není problém uskladnit veškeré potřebné nádobí hned u varné desky.
Ze šuplíků se také talíře berou pohodlněji. Ze šuplíků se také talíře berou pohodlněji.
Schovka v baru na různé potřebné věci, lahve a třeba i dálkový ovladač k osvětlení. Schovka v baru na různé potřebné věci, lahve a třeba i dálkový ovladač k osvětlení.
Dekorační RGB osvětlení se nad barem a nad vysokými skříněmi. Díky široké škále možností nastavení barev můžete pokaždé vytvořit originální atmosféru. Dekorační RGB osvětlení se nad barem a nad vysokými skříněmi. Díky široké škále možností nastavení barev můžete pokaždé vytvořit originální atmosféru.
Skrze barovou část je možno se dostat a využít rohový prostor kuchyně. Skrze barovou část je možno se dostat a využít rohový prostor kuchyně.
Speciální uzavíratelná zóna pro drobné kuchyňské spotřebiče. Speciální uzavíratelná zóna pro drobné kuchyňské spotřebiče.
Stačí jen zlehka roztáhnout dveře od sebe a je k dispozici další pracovní plocha s vlastním osvětlením a úložným prostorem. Stačí jen zlehka roztáhnout dveře od sebe a je k dispozici další pracovní plocha s vlastním osvětlením a úložným prostorem.
Prostor pro různé roboty, chlebník, drobné přístroje a nejrůznější nástavce hned při ruce. Skříň běžně není takto prázdná, ale opravdu poctivě naplněná. Paní si ji na své přání vyklidila při focení a její obsah zabral veškerou plochu protější pracovní des Prostor pro různé roboty, chlebník, drobné přístroje a nejrůznější nástavce hned při ruce. Skříň běžně není takto prázdná, ale opravdu poctivě naplněná. Paní si ji na své přání vyklidila při focení a její obsah zabral veškerou plochu protější pracovní des
Krom otevřených polic i zásuvka na to nejpoužívanější náčiní pro snažší přístup. Krom otevřených polic i zásuvka na to nejpoužívanější náčiní pro snažší přístup.
Pod každou troubou je prostor pro potřebné příslušenství. Pod každou troubou je prostor pro potřebné příslušenství.