Protiotisková úprava dvířek

rDatum: 07. 9. 2017
tKategorie: Design
Protiotisková úprava dvířek. Detail i zafrézované nerezové úchytky. Protiotisková úprava dvířek. Detail i zafrézované nerezové úchytky.
Bílý matný akryl v kombinaci s tenkou kompaktní pracovní deskou a výrazným dřevěným prvkem. Bílý matný akryl v kombinaci s tenkou kompaktní pracovní deskou a výrazným dřevěným prvkem.
Šedá kuchyně v hlubokém matu ve dvoubarevné kombinaci. Šedá kuchyně v hlubokém matu ve dvoubarevné kombinaci.
Kuchyně u které se jednotlivé hmoty vzájemně prolínají. Pracovní deska je ve stejném odstínu jako dvířka. Kuchyně u které se jednotlivé hmoty vzájemně prolínají. Pracovní deska je ve stejném odstínu jako dvířka.
Odstín světlé šedé v Hard matného akrylu. cela kuchyně je v bezúchytkovém provedení. Odstín světlé šedé v Hard matného akrylu. cela kuchyně je v bezúchytkovém provedení.
Čistý design kuchyně s minimalistickými úchytkami. Čistý design kuchyně s minimalistickými úchytkami.
Detail povrchu při plném osvětlení. Detail povrchu při plném osvětlení.
Vzorník Vario fólie. Akryl má v nabídce další odstíny. Oba povrchy jsou navíc tvrzené a odolné tak proti běžnému odření. Vzorník Vario fólie. Akryl má v nabídce další odstíny. Oba povrchy jsou navíc tvrzené a odolné tak proti běžnému odření.
Dvířka v matném protiotiskovém povrchu. Dvířka v matném protiotiskovém povrchu.
Porovnání hlubokého matu s lesklými dvířky. Jasně je vidět na čem budou otisky vidět na první pohled. Porovnání hlubokého matu s lesklými dvířky. Jasně je vidět na čem budou otisky vidět na první pohled.
Porovnání hlubokého matu s lesklými dvířky. Porovnání hlubokého matu s lesklými dvířky.
Úchytkové tvarování může být přes celou šíři a nebo jenom částečně. V nabídce jsou i další tvarové kombinace i s kovovými úchytkami. Úchytkové tvarování může být přes celou šíři a nebo jenom částečně. V nabídce jsou i další tvarové kombinace i s kovovými úchytkami.
Úchytkové tvarování dvířek je dostatečně hluboké pro prsty. Úchytkové tvarování dvířek je dostatečně hluboké pro prsty.
Úchytkové tvarování dvířek je dostatečně hluboké pro prsty. Úchytkové tvarování dvířek je dostatečně hluboké pro prsty.
Barová deska, kombinovaná s protiotiskovým materiálem na povrchu. Barová deska, kombinovaná s protiotiskovým materiálem na povrchu.
Pohled na kuchyni od baru. Pohled na kuchyni od baru.
Vysoká stěna v bezúchytkovém provedení i pro vestavěnou ledničku. Vysoká stěna v bezúchytkovém provedení i pro vestavěnou ledničku.
Dřezová skříňka, kde je vždy co uklízet, tak proč si to neulehčit. Dřezová skříňka, kde je vždy co uklízet, tak proč si to neulehčit.