Kuželovi

rDatum: 24. 5. 2017
tKategorie: Moderní kuchyně
Interiér kuchyně a jídelny s výrazným prvkem masivního dřeva na desce stolu a kuchyně. Interiér kuchyně a jídelny s výrazným prvkem masivního dřeva na desce stolu a kuchyně.
Čelní pohled na kuchyni s akrylátovými dvířky v hlubokém matu. Čelní pohled na kuchyni s akrylátovými dvířky v hlubokém matu.
Horní skříňky zavěšeny v prostoru. Levé uchycení má identické provedení s nohou u stolu . Horní skříňky zavěšeny v prostoru. Levé uchycení má identické provedení s nohou u stolu .
Pohled do uličky kuchyně. Zásuvky v ostrůvku mají nerezové úchytky zafrézované do hrany čel zásuvek. Pohled do uličky kuchyně. Zásuvky v ostrůvku mají nerezové úchytky zafrézované do hrany čel zásuvek.
Bezúchytkové provedení spodních a horních skříněk. Bezúchytkové provedení spodních a horních skříněk.
Kovová konstrukce horní skříňky v prostoru s výklopným otevíráním. Kovová konstrukce horní skříňky v prostoru s výklopným otevíráním.
Baterie se siliconovým povrchem. Silicon si můžete koupit ve 12 barvách. Můžete si ho vyměnit dle nálady, nebo přizpůsobit k dekoraci. Baterie se siliconovým povrchem. Silicon si můžete koupit ve 12 barvách. Můžete si ho vyměnit dle nálady, nebo přizpůsobit k dekoraci.
Bezúchytkové provedení skříněk včetně lednice. Bezúchytkové provedení skříněk včetně lednice.
Průchozí dveře do spíže. Otevírají se i včetně soklu. Průchozí dveře do spíže. Otevírají se i včetně soklu.
U varného centra je malý dřez pro natočení nebo slití vody. U varného centra je malý dřez pro natočení nebo slití vody.
Pohled na varné centrum z kuchyně. Hodně světla zajišťuje široké okno. Pohled na varné centrum z kuchyně. Hodně světla zajišťuje široké okno.
Zadní pohledová část má dekorativní niku s diodovým osvětlením. Zadní pohledová část má dekorativní niku s diodovým osvětlením.
Ve spodní části do místnosti jsou zásuvky na další ukládání. Ve spodní části do místnosti jsou zásuvky na další ukládání.
Pohled na kuchyni ze schodiště. Pohled na kuchyni ze schodiště.
Elektřina v pracovní desce je řešena elektrickými zásuvkami Twist. Elektřina v pracovní desce je řešena elektrickými zásuvkami Twist.
Varní deska o šíři 90 cm a malý dřez na ostrůvku. Varní deska o šíři 90 cm a malý dřez na ostrůvku.