Holubovi

rDatum: 08. 6. 2015
tKategorie: Moderní kuchyně
Kuchyň s ostrůvkem. Pohled při vstupu z chodby. Kuchyň s ostrůvkem. Pohled při vstupu z chodby.
Stěna vysokých skříní s obestavěnou volně stojící lednicí. V masivním obložení zabudované vypínače. Stěna vysokých skříní s obestavěnou volně stojící lednicí. V masivním obložení zabudované vypínače.
Moderní kuchyně. Pohled při vstupu z obývací místnosti. Moderní kuchyně. Pohled při vstupu z obývací místnosti.
Kuchyňský ostrůvek se podařilo vměstnat i do takovéto menší místnosti. Kuchyňský ostrůvek se podařilo vměstnat i do takovéto menší místnosti.
Systém osvětlení prostřednictvím světelných den krásně osvětluje nejen vnitřek horních skříní ale i celou plochu ostrůvku s barovou deskou. Systém osvětlení prostřednictvím světelných den krásně osvětluje nejen vnitřek horních skříní ale i celou plochu ostrůvku s barovou deskou.
Zóna vaření a zóna mytí naproti sobě. Zóna vaření a zóna mytí naproti sobě.
Díky roletce zůstávají méně používané spotřebiče schované a pracovní deska čistá a uklizená. Díky roletce zůstávají méně používané spotřebiče schované a pracovní deska čistá a uklizená.
Příslušenství ke kávě spolu s dalšími drobnými spotřebiči je vždy po ruce. Stačí otevřít roletku. Příslušenství ke kávě spolu s dalšími drobnými spotřebiči je vždy po ruce. Stačí otevřít roletku.
Varné centrum. Varné centrum.
Mycí centrum. Mycí centrum.
Plně využitá vysoká skříň na potraviny. Plně využitá vysoká skříň na potraviny.
I talíře mají své místo díky přizpůsobitelným držákům na talíře. I talíře mají své místo díky přizpůsobitelným držákům na talíře.
Praktická skříňka hned poblíž varné desky. Díky ní jsou veškeré octy, oleje, dochucovala a koření vždy po ruce při vaření. Praktická skříňka hned poblíž varné desky. Díky ní jsou veškeré octy, oleje, dochucovala a koření vždy po ruce při vaření.
Díky praktickým třídičům v zásuvkách je udržování pořádku v nich tak snadné. Díky praktickým třídičům v zásuvkách je udržování pořádku v nich tak snadné.
Díky přehlednému uspořádání kuchařka vždy ví, kam sáhnout. Díky přehlednému uspořádání kuchařka vždy ví, kam sáhnout.
Každý hrnec a poklička mají své místo. Každý hrnec a poklička mají své místo.
I věci na pečení mají své uspořádané místo hned pod troubou. I věci na pečení mají své uspořádané místo hned pod troubou.
Detailnější pohled na zapracování dřezu do kamené pracovní desky. Detailnější pohled na zapracování dřezu do kamené pracovní desky.
Třídění odpadu. Třídění odpadu.
Praktický výsuv na utěrky a mycí prostředky. Praktický výsuv na utěrky a mycí prostředky.
Pohled dovnitř závěsné horní skříňky. Pohled dovnitř závěsné horní skříňky.
Návrh kuchyně na kuchyňském studiu Návrh kuchyně na kuchyňském studiu