Dohnalovi

rDatum: 01. 7. 2015
tKategorie: Moderní kuchyně
Celkový pohled na moderní kuchyňskou sestavu. Celkový pohled na moderní kuchyňskou sestavu.
Moderní kuchyně s jídelním stolem. Moderní kuchyně s jídelním stolem.
Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady. Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady.
Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady. Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady.
Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady. Dekorativní podsvícení keramické pracovní desky se dá měnit dle nálady.
Úložný prostor v zadní části ostrůvku je plně využitý. Uprostřed je přístup k potrubí zabudovaného výsuvného odsavače. Úložný prostor v zadní části ostrůvku je plně využitý. Uprostřed je přístup k potrubí zabudovaného výsuvného odsavače.
Barovou desku je možno posunout a pod ní je schovaný prostor na likéry. Barovou desku je možno posunout a pod ní je schovaný prostor na likéry.
Dekorativně osvícený úložný prostor na likéry zabudovaný v keramické pracovní desce. Stěny jsou obloženy zrcadly. Dekorativně osvícený úložný prostor na likéry zabudovaný v keramické pracovní desce. Stěny jsou obloženy zrcadly.
Celá kuchyň působí velmi čistým dojmem. Veškeré zásuvky i horní skříňky se otvírají na dotek elektricky. Celá kuchyň působí velmi čistým dojmem. Veškeré zásuvky i horní skříňky se otvírají na dotek elektricky.
Varné centrum s barovým pultem. Varné centrum s barovým pultem.
U ostrůvkového vaření je po ruce dvojzásuvka zabudovaná do keramické pracovní desky. U ostrůvkového vaření je po ruce dvojzásuvka zabudovaná do keramické pracovní desky.
Výsuvný odsavač efektivně pobírá veškeré páry během vaření. Výsuvný odsavač efektivně pobírá veškeré páry během vaření.
Vyvýšený dřez zabudovaný do keramické desky se spodní montáží umožňuje pohodlné omývání. Vyvýšený dřez zabudovaný do keramické desky se spodní montáží umožňuje pohodlné omývání.
Vyhrazený prostor pro bylinky a dekoraci v kuchyni. Vyhrazený prostor pro bylinky a dekoraci v kuchyni.
Sestava vysokých skříní je vytažená až ke stropu. Naproti tomu prostor kolem horních skříní je vzdušný a dekorativně osvícený ze shora. Sestava vysokých skříní je vytažená až ke stropu. Naproti tomu prostor kolem horních skříní je vzdušný a dekorativně osvícený ze shora.
Celá pracovní deska působí velmi čistě a je příjemné osvětlená světelnými dny horních skříní. Celá pracovní deska působí velmi čistě a je příjemné osvětlená světelnými dny horních skříní.
Drobné přístroje jsou vždy připraveny po ruce, stačí jen posunout keramickou obkládací desku. Zároveň jdou krásně rychle schovat a je uklizeno :-) Drobné přístroje jsou vždy připraveny po ruce, stačí jen posunout keramickou obkládací desku. Zároveň jdou krásně rychle schovat a je uklizeno :-)
Široké výklopné horní skříně se světelnými dny, skleněnými policemi a elektrickým dotykovým otvíráním. Široké výklopné horní skříně se světelnými dny, skleněnými policemi a elektrickým dotykovým otvíráním.
Šikovný třídič do šuplíku a protiskluzové dno. Šikovný třídič do šuplíku a protiskluzové dno.
Praktický výsuv na mycí saponáty a utěrky. Praktický výsuv na mycí saponáty a utěrky.
Přenosný držák talířů a podélná příčka umožňuje lepší uskladnění talířů i misek v zásuvce. Přenosný držák talířů a podélná příčka umožňuje lepší uskladnění talířů i misek v zásuvce.
Otevírání myčky je přizpůsobeno vyvýšené pracovní desce. Otevírání myčky je přizpůsobeno vyvýšené pracovní desce.
Dekorativně osvícený panel, který slouží zároveň jako držák sklenic k barovému pultu. Dekorativně osvícený panel, který slouží zároveň jako držák sklenic k barovému pultu.
Sklenice jsou v dostatečném množství příhodně po ruce vedle barového pultu a úložné schránky na likéry. Sklenice jsou v dostatečném množství příhodně po ruce vedle barového pultu a úložné schránky na likéry.
Také veškeré kuchařky a recepty jsou při vaření krásně po ruce a přitom úhledně schované. Celá kuchyň tak působí velmi čistým dojmem. Také veškeré kuchařky a recepty jsou při vaření krásně po ruce a přitom úhledně schované. Celá kuchyň tak působí velmi čistým dojmem.