Černý lak s Indickou Jabloní

rDatum: 10. 7. 2017
tKategorie: Moderní kuchyně
Kuchyně s obyvákem a jídelnou. Spojovacím prvkem jsou prvky z Indické Jabloně. Kuchyně s obyvákem a jídelnou. Spojovacím prvkem jsou prvky z Indické Jabloně.
Jídelní stůl pro 8 osob. Stůl má centrální nohu v černém laku a deska je z Indické Jabloně v odolném polyesterovém laku. Jídelní stůl pro 8 osob. Stůl má centrální nohu v černém laku a deska je z Indické Jabloně v odolném polyesterovém laku.
Lem stolu má stejné provedení jako horní dvířka kuchyně, kde je kombinovaná dýha s lakem. Lem stolu má stejné provedení jako horní dvířka kuchyně, kde je kombinovaná dýha s lakem.
Na zakázku navržená konferenční stolek.  Na zakázku navržená konferenční stolek.
Skříňka pod televizi a obložení krbu ve stejné provedení jako kuchyně. Skříňka pod televizi a obložení krbu ve stejné provedení jako kuchyně.
Horní dvířka v Indické Jabloně. Černá vlna, kopíruje jedinečný dezén dýhy. Horní dvířka v Indické Jabloně. Černá vlna, kopíruje jedinečný dezén dýhy.
Úchytka vychází do černé vlny. Předešlá úchytka byla na dýze. Úchytka vychází do černé vlny. Předešlá úchytka byla na dýze.
Samostatná vysoká sestava se spotřebiči a spíží. Samostatná vysoká sestava se spotřebiči a spíží.
Ideální půdorysné řešení kuchyně, kde jsou dvě hlavní části proti sobě. Ideální půdorysné řešení kuchyně, kde jsou dvě hlavní části proti sobě.
Mycí centrum, kde dřez je se spodní montáží a vedle něj je naše originální krájecí prkénko. Mycí centrum, kde dřez je se spodní montáží a vedle něj je naše originální krájecí prkénko.
Otevřená myčka, ale při zavření se maskuje jako hluboké zásuvky. Otevřená myčka, ale při zavření se maskuje jako hluboké zásuvky.
Zde se mrazák otevřel z dvířek, které se také jako myčka maskují jako skříňka se zásuvkami. Zde se mrazák otevřel z dvířek, které se také jako myčka maskují jako skříňka se zásuvkami.
Maximální využití místa i v zadní části kuchyně. Maximální využití místa i v zadní části kuchyně.
Výhoda takto řešené kuchyně je, že se vše otevírá k sobě a díky tomu máte vše blízko. Výhoda takto řešené kuchyně je, že se vše otevírá k sobě a díky tomu máte vše blízko.
Vnitřní členění horní zásuvky ve dřevě. Vnitřní členění horní zásuvky ve dřevě.
Dělení prostoru pomocí nastavitelných příček. Dělení prostoru pomocí nastavitelných příček.
Nerezové vybavení horní zásuvky je velmi flexibilní. Nerezové vybavení horní zásuvky je velmi flexibilní.
Potravinová skříň vybavení zásuvkami. Potravinová skříň vybavení zásuvkami.
Detail úchytky umístěné ve středu dveří. Detail úchytky umístěné ve středu dveří.
zde je upravená úchytka, aby designově bale ve středu dveří, přesto se brala v kraji dveří. zde je upravená úchytka, aby designově bale ve středu dveří, přesto se brala v kraji dveří.
Mycí centrum, kde spolupráce dřezu se spodní montáží a našeho prkénka velice usnadní práci. Mycí centrum, kde spolupráce dřezu se spodní montáží a našeho prkénka velice usnadní práci.
Odpadkový koš je nahoře přímo pod prokénkem. Potom stačí vše co patří do koše jenom rukou posunout. A je to. Odpadkový koš je nahoře přímo pod prokénkem. Potom stačí vše co patří do koše jenom rukou posunout. A je to.
Elevator zabudovaný v ostrůvku. Elevator zabudovaný v ostrůvku.
Elevator se po zmáčknutí vysune. Elevator se po zmáčknutí vysune.