Sleva 15% na zakázkové kuchyně

rDatum: 30. 10. 2018
tKategorie: akční nabídky

Na zakázkové kuchyně Pelc je do konce února 2019 sleva 15% na nábytek. Vánoce a Nový rok se slevou.

Na Vánoční období a do Nového roku máme pro Vás připravenou zajímavou slevu 15% na kuchyně. Sleva se poskytuje na uzavřené kuchyně do konce února 2019. Kuchyni Vám múžeme dodat i později, až bude stavba dokončena. Pro rok 2019 máme vybrané nové matriály a na studiích jsou nové vystavené kuchyně.

Chytří zákazníci plánují kuchyni delší čas dopředu. Její realizace vyžaduje i stavební úpravy. Proto je vhodné se jejím návrhem zabývat dříve a mít zajištěné veškeré podklady pro stavební přípravu.

My Vám kromě propracovného návrhu kuchyně můžeme vypracovat plánky pro stavbu a to včetně el. zásuvek na pracovní ploše a osvětlení interiéru. Budete tak mít vše pro řemeslníky, aby se vše bez problémů připravilo pro novou kuchyni, případně další nábytek. Buďte na příští rok připraveni.

Nemáte domluvené zkušené řemeslníky? Nezoufejte, my se o vás postaráme. Doporučíme firmu, která Vám vše provede ve skvělé kvalitě a požadovaném termínu. Všechny řemesla bez nutné koordinace více řemeslníků Vám ulehčí kupu starostí a navíc po sobě i uklidí.