400 litrů ve vestavěné ledničce

rDatum: 30. 6. 2018
tKategorie: rady a tipy

Konečně je v nabídce vestavěná lednička s neuvěřitelným objemem 400 litrů. Čistý design vestavěné ledničky přesně zapadá do moderních a stylových kuchyní. Jenom nedostatečný objem byl mnohdy překážkou udělat kuchyni podle vlastních představ. Dnes vám v Pelc kuchyních nabízíme komfortní řešení.

 

Design dnešních moderních kuchyní je jednodušší a čistší. Požadavkem je schovat i ledničku s mrazákem. Mnohdy jsme s nabídkou naráželi na nedostatečný objem hlavně u ledničky. Nové ledničky pro skříň o šíři 75 cm již splní veškeré požadavky. Ledničky se nabízí s jak klasickým mrazákem, tak i ve variantě No Frost s beznámrazovým chlazením. Ledničku lze mít i se systémem na prodloužení čerstvosti potravin Fresch zónou. Samozřejmostí je bohatá výbava, vnitřní Led osvětlení a další praktické nápady.

Jestli obří vestavěnou ledničku chcete vidět na vlastní oči, tak se přijďte podívat na naše studia v Praze a Hradci Králové.

 

U kuchyní si hodně zakládáme na preciznosti a skvělém designu. Proto jsme okamžitě dali do výroby speciální provětrávací dna pod ledničku, místo běžného lamina. Vám to přinese lepší design bez nutnosti mít v soklu nevzhlednou větrací mřížku a do budoucna nehrozí, že se dno zničí náhodným únikem vody. Toto řešení není běžné ani u klasického rozměru ledničky 60 cm. My jsme jediný, kdo ho nabízí pro takto velikou ledničku.

400 litrů objem ledničkyrozdíl vestavěné ledniceLednička Whirlpool 400lVnitřní uspořádání ledničky 400 lvnitřní uspořádání lednice 75 cm

Z celkového objemu 400 litrů má lednička objem 299 litrů a v mrazáku je 101 litrů.