AKCE: protiotisková úprava dveří za cenu běžného lesku.

Už máme otevřeno

rDatum: 17. 4. 2020
tKategorie: akční nabídky

Dobrý den, po nucené přestávce a nezvykle statických Velikonocích znovu otevíráme. Od úterý 21.4. jsou otevřená obě kuchyňská studia. Na schůzky se objednejte abychom si na vás vyhradili čas. Nezaháleli jsme. Podívejte se dál co je nového.

Filtruj na 100%

rDatum: 28. 3. 2019
tKategorie: akční nabídky

Už jste si někdy řekli "to si budu pamatovat" a když došlo na věc, tak jste si vůbec nevzpomněli? S novou službou Filtruj na 100%, už nezapomenete. Čtěte dál co pro Vás máme.

OPEN WEEKEND

rDatum: 24. 10. 2018
tKategorie: akční nabídky

Na sobotu a neděli 10. a 11. listopadu Vás zveme do kuchyňského studia Pelc kuchyně v Hradci Králové na akci Open Weekend. Přineste si sebou podklady pro návrh a navrhneme Vám zdarma kuchyni přímo na studiu. Pouze tento víkend. Sobota 10-18, Ne 10-15.

AKCE: Protiotisková úprava dveří za cenu běžného lesku

rDatum: 07. 9. 2017
tKategorie: akční nabídky

Blíží se konec roku a s ním čas veselí, ale i většího úklidu. Aby byl takový úklid jednodušší po celý rok, máme pro Vás v nabídce nové protiotiskové materiály na kuchyňské dvířka. V akci je nyní tento materiál za cenu běžných lesklých dvířek. Ušetřete peníze a čas za úklid po celý rok.

Letní AKCE - ženy vědí, že na každém centimetru záleží

rDatum: 22. 7. 2017
tKategorie: akční nabídky

Pro toto léto, pro Vás máme zajímavou nabídku na kuchyně do kterých se Vám vejde více věcí a to za cenu běžné kuchyně. Akce platí pro uzavření objednávky do 31.8.2017 s dodání kuchyně do jednoho roku.